Ужинок

 

 ОРИГІНАТОР: Селекційно-генетичний інститут НААН України.

ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇНИ з 2010 року

ЗОНА ВИРОЩУВАННЯ: Степу та Лісостепу України.

БІОЛОГІЧНІ ТА ГОСПОДАРСЬКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Універсального або інтенсивного типу, Степової екології.За даними державного сортовипробування урожайність склала у Степу - 74,3 ц/га (+15,5 ц/га до стандарту); у Лісостепу - 69,0 ц/га (+4,9 ц/га); у Поліссі - 61,1 ц/га (+8,0 ц/га). За тривалістю вегетаційного періоду - середньоранній.Морозостійкість вищесередньої. Стійкість до грибкових захворювань підвищенна. Зимостійкість та жаростійкість високі. Стійкий до вилягання, осипання та проростання на пні.

ЯКІСТЬ ЗЕРНА:
належить до групи сильних пшениць. Сила борошна - 310-390 о.а., вміст клейковини - 26,5-28,2%. Загальна оцінка хліба - 5,0 балів.

АПРОБАЦІЙНІ ОЗНАКИ:
різновид - еритроспермум, відноситься до середньорослого типу (85-95 см). Колос веретеноподібний, середньої довжини та щільності. Після дозрівання колос тастебло мають солом'яно-жовтий відтінок. Колоскова луска яйцевидна, з добре виявленою нервацією. Плече вузьке, скошене, пряме, у лусках середньої частини колоса, кіль добре виражений. Зубець колоскової луски ледь зігнутий, короткий. Остюки середньої довжини., розходяться в сторони, середньо цупкі, солом'яно-жовті. Зерно червоне, середнє за крупністю (маса 1000 зерен 37-41 г), яйцеподібної форми, борозенка неглибока. Форма куща сланка. Листя середні за довжиною і шириною, прапорцевий листок слабо звисаючий. Восковий наліт середньої інтенсивності.

АГРОТЕХНІЧНІ ВИМОГИ:
універсального типу інтенсивності, рекомендується для вирощування за інтенсивною та звичайною технологіями. Добре реагує на азотні добрива підвищенням урожайності та покращенням технологічних якостей зерна. Середньочутливий до змін строків сівби.

шаблоны joomla

Контакти

т.: (044) 528-04-71

ф.: (044) 529-72-18

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           facebook button psd48400 

Міністерство