НАКАЗ № 105 ВІД 26.09.2019 ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

26 вересня 2019 року наказом в.о. Генерального директора В.Ю. Калінчука №105 затверджено нову Антикорупційну програму підприємства.

НАКАЗ № 105 ВІД 26.09.2019

Нагородження колективу Кіровоградської філії ДП "ЦСЕНСМ"

Колектив Кіровоградської філії ДП "ЦСЕНСМ" нагороджений Почесною грамотою Кіровоградської ОДА та обласної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

IMG 2400

IMG 2393

Привітання до дня працівника сільського господарства

sh

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії та оптимізму, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!

Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми. 

З повагою

В.о. генерального директора                                                      А.А. Чубенко

Наказ №69 від 22.08.2018 Про введення в дію Порядку ціноутворення на сільськогосподарську продукцію, отриману у результаті діяльності ДП ЦСЕНСМ

Активно розпочалися польові роботи

Завдяки сприятливим погодним умовам, на полях Кіровоградської філії державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»у період з 07.04.2018 активно розпочалися польові роботи.

Бажаємо аграріям сприятливих погодних умов та сподіваємось отримати стабільні і високі врожаї на кожному полі!

posev20181posev20182posev20183

Привітання з 8 березня

Зміни до наказу про відрядження

nakaz2

Поздоровлення з Новим роком та Різдвом Христовим!

Поздоровлення з Днем працівників сільського господарства

pole

Шановні колеги! Від імені трудового колективу ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Ще з діда-прадіда повелося, що важка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою добробуту і благополуччя кожної родини, розвитку держави та запорукою її процвітання.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями наші ниви, буде родючою земля, неодмінно втілюються в життя Ваші задуми і сподівання стосовно піднесення добробуту кожної родини й величі рідного краю.

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї.

Нехай під сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут!

З повагою

В.о. генерального директора                                                   А.С. Слащук

Призначено СЛАЩУКА Андрія Степановича на посаду в.о. генерального директора

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 06 листопада 2017 року № 275-п виконання обовязків генерального директора державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» покладено на СЛАЩУКА Андрія Степановича, начальника юридичного відділу, з 06 листопада 2017 року.

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ:

13425  с. Зарубинці  Андрушівського  р-ну Житомирської області  Тел/факс                  /04136/     9-42-36;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ:

п/п

Культура Сорт Репродукція Оригінатор
1 Пшениця озима Сотниця Еліта ІФРГ
2   Борія Еліта ІФРГ
3   Романтика Еліта БЦ СДС
4   Краєвид с/еліта ІЗ
5 Ячмінь ярий Сварог Еліта Він. ін-т кормів
         

Ціна за домовленістю.

Контактні телефони: завідуючий станції Бирко Володимир Миколайович   0972755393

                                     Агроном станції     Галушко Раїса Генріхівна              0970587500

                                  

Характеристика сортів:

Сотниця – пшениця м»яка озима. Зона поширення Степ, Лісостеп, Полісся. Сорт напівкарликовий, середньостиглий, стійкий до вилягання. Підвищена зимостійкість та посухостійкість. Високоінтенсивний, відмінні хлібопекарські якості.

Різновидність – еритроспермум.

Борія  - пшениця м»яка озима. Зона поширення Лісостеп, Полісся. Зимостійкий, стійкий до полягання, осипання, посухи та хвороб. Достигає на 4-5 днів пізніше ранньостиглих. Потребує інтенсивного догляду. Добре реагує на підживлення та хімобробки.

Різновид – лютесценс.

Романтика – пшениця м»яка озима. Зона поширення Лісостеп, Полісся. Середньоранній, зимостійкий. Підвищена стійкість до вилягання. Маловибагливий, формує стабільний урожай високої якості.

Різновидність – еритроспермум.

Краєвид –пшениця м»яка озима. Рекомендований для вирощування в зоні Полісся, лісостеп. Сорт середньостиглий,  високоурожайний. Висока зимостійкість, стійкий до вилігання та хвороб.

Різновидність – еритроспермум .

Сварог – ячмінь ярий. Зона поширення Полісся, Лісостеп, Степ. Сорт середньостиглий (78-85 днів).стійкий до посухи, вилягання та хвороб. Зерно придатне для пивоварних цінностей.

Бухгалтерський семінар

З метою підвищення кваліфікації провідних бухгалтерів та бухгалтерів відокремлених структурних підрозділів (філій) ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» проведено з 06.09.2017 року по 08.09.2017 року семінар на тему: «Автоматизація та уніфікація бухгалтерського і податкового обліку на підприємстві. Аналіз змін в чинному законодавстві України. Огляд внутрішніх документів, введених в дію у 2017 році». 

Прайс озимих на 2017 рік

Призначення Карпляка Романа Григоровича

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 серпня 2017 року № 205-п призначено КАРПЛЯКА Романа Григоровича генеральним директором державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» з 01 серпня 2017 року шляхом укладання контракту, як переможця конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки.

Про збирання озимих зернових та ранніх ярих культур

Працівники філій ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння
і садивного матеріалу» південних, центральних та східних областей України завершують підготовку техніки для проведення збирання озимих зернових та ранніх ярих культур, а в деяких підрозділах жнива вже розпочалися.

На сьогоднішній день вже зібрано врожай на площі близько 250 га. Озимого ріпаку зібрано 102 т, гороху 65 т, озимого ячменю 90 т та озимої пшениці 160 т. Середня врожайність озимої пшениці становить 30,5 ц/га. 

Відбулися загальні збори працівників та пенсіонерів Кіровоградської СДС Кіровоградської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»

Відбулися загальні збори працівників та пенсіонерів  Кіровоградської СДС Кіровоградської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»

23 березня 2017 року в селі Новоселиця Благовіщенського району Кіровоградської області відбулися загальні збори працівників та пенсіонерів Кіровоградської СДС Кіровоградської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» за участю в.о. генерального директора Державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» Карпляка Романа Григоровича. На загальних зборах обговорювалося питання щодо відокремлення Кіровоградської СДС  від Кіровоградської філії ДП «ЦСЕНСМ» та створення відокремленого структурного підрозділу Благовіщенська філія ДП «ЦСЕНСМ», а також інші нагальні питання.

З Великоднем

Організація профспілки

 

29 березня 2017 року відбулися збори представників трудового колективу Державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» щодо створення профспілкової організації підприємства.

На зборах були присутні делегати з філій у кількості 28 осіб, обрано профком підприємства у складі 24 осіб, Центральний комітет профспілки
у складі 5 осіб, ревізійну комісію – 3 особи та затверджено Положення
«Про сплату та використання вступних, членських, цільових та інших внесків, безповоротної фінансової допомоги до профспілки працівників підприємства.

 

 

 

 

Вітаємо з 15-річчям

Від імені трудового колективу ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» тепло і сердечно вітаємо працівників Криничанської СДС Дніпропетровської філії із 15-річчям з дня створення станції!

Нам трохи сумно, що ми не можемо привітати всіх особисто. Але, хочемо побажати подальшого процвітання і стабільності, нових звершень, натхнення, мудрості та терпіння в нелегкій повсякденній праці на благо нашої держави, а всім Вам, дорогі колеги,доброго здоров'я, сил і завзятості в служінні спільній справі! 

З повагою та найкращими побажаннями,

колектив ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»                                   

Дорогі жінки!

Дорогі жінки! Вітаю Вас зі святом весни – 8 березня. Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг. У цей святковий день від щирого серця бажаю всім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, взаємного кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзавітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

В.о генерального директора                                Р.Г. Карпляк

З НОВИМ РОКОМ!

Шановні колеги!

Від імені трудового колективу ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» тепло і сердечно вітаємо Вас зі світлими
і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє.

Минулий рік був для нашого колективу складним випробуванням.
Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Нехай в наступному році кожен буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

Щиро зичимо Вам, дорогі друзі, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, — чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.
З Новим Роком ! З Різдвом Христовим!

З повагою

В.о. генерального директора                                                        Р.Г. Карпляк

Семінар для бухгалтерів філій

З метою уніфікації бухгалтерського та податкового обліку, забезпечення  повноти та достовірності відображення даних у фінансовій звітності, упорядкування, бухгалтерського обліку державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» та його відокремлених підрозділів у період з 06.12.2016 по 09.12.2016 року проведено семінар для бухгалтерів філій на тему: «Теорія та практика впровадження 1 С (версія 8.3.) та окремі питання податкового законодавства і міжфілійних взаєморозрахунків».

Щодо проведеної колегії 22.11.2016

22 листопада 2016 року проведено колегію ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», що приурочена до Дня працівників сільського господарства та відбулася під головуванням
В.о. генерального директора Карпляка Р.Г. за участю керівників філій
та їх головних бухгалтерів, а також начальників структурних підрозділів Підприємства.

Від імені трудового колективу Державного підприємства Карпляк Р.Г. привітав колег з професійним святом та наголосив: «Відзначення Дня працівників сільського господарства – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України. Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними. Переконаний, що неоцінений досвід кожного з Вас
і надалі служитиме розвитку галузі».

За значний внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, багаторічну самовіддану працю найкращих працівників нагороджено почесними грамотами.

Про нагородження грамотою Долинської районної державної адміністрації і Районної Ради колектив Кіровоградської філії з нагоди Дня працівників сільського господарства

    Колектив Кіровоградської філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» під керівництвом директора Лапая Віктора Івановича було урочисто нагороджено грамотою Долинської районної державної адміністрації і Районної Ради за значний внесок у розвиток агропромислового виробництва та з нагоди  Дня працівників сільського господарства.

Привітання трудового колективу ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного господарства» з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України.

Шановні колеги! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави. Велика вдячність вам, працівники агропромислового комплексу, за вашу невтомну, наполегливу і сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець! У цей святковий день зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів у праці і оптимізму у всіх ваших справах і починаннях. Хай не знають утоми ваші натруджені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а труди ваші й надалі збагачують Україну!

З повагою

В.о. генерального директора                                                   Р.Г. Карпляк

Про хід збирання посівів сої і кукурудзи та стан посівних площ під озимими культурами

Згідно з оперативними даними, які надходять від філій ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», посівні площі під озимими культурами становлять близько 6000 га, у тому числі озимою пшеницею зайнято 4200 га, під озимим ячменем 350 га. Сходи отримано на 90 % посівів.

Проводиться обробіток ґрунту під урожай 2017 року. Із запланованих площ виорано майже 4000 га, продисковано 7000 га.

Збирання посівів сої та кукурудзи затримується через складні погодні умови. Незібраними на даний час залишаються 14 % сої та 23 % кукурудзи.

Для порівняння , за даними Міністерства аграрної політики та продовольства, по Україні не зібрано 5 % сої та 23 % кукурудзи.

Щодо засідання колегії

Відповідно до протокольного доручення від 10.11.2016 року під головуванням В.о. генерального директора ДП «Центр сертифікції та експертизи насіння і садивного матеріалу» (далі – Державне підприємство) Карпляка Р.Г. та знагоди святкування професійного свята – Дня працівників сільського господарства України, запрошуємо керівників філій та їх головних бухгалтерів взяти участь у засіданні колегії Державного підприємства, яке відбудеться 22.11.2016 року за адресою: вул. Ямська, 32, м. Київ.

 

Участь у міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕкспо 2016» - Покровський ярмарок

Кіровоградська філія ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» прийняла участь у міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕкспо2016» –Покровський ярмарок, представляючи Долинський район Кіровоградської області з продукцією садівництва–яблука та груші.

Найбільш представницькою стала продукція КФ ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу". На зазначеній виставці Долинський район нагороджено 1 місцем "За кращу експозицію району".

Звернення до суду по факту відсутності рухомого майна

Інженерно технічним відділом направлено звернення до суду про вчинення злочину по факту виявлення відсутності рухомого майна на Хмельницькій філії ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу».

Новини по підприємству

Про організацію і проведення колективних переговорів і укладення колективного договору на 2017-2019рр.

        Згідно із Законом України «Про Колективні договори і угоди», а також керуючись ст.ст.10-14 КЗпП України на підприємстві сформована робоча комісія для ведення колективних переговорів щодо розробки Колективного договору у складі 6 (шість) осіб із рівним представництвом від сторін:

     — від найманих працівників (згідно з рішенням трудового колективу):

     

Лапай В.І.- директор Кропивницької філії;

Пархоменко Ю.М. – директор Київської філії;

Хабалікян А.Х - провідний агроном.

   

     — від адміністрації:

     

Карпляк Р.Г. – заступник генерального директора;

Качуров Ф.В.- начальник юридичного відділу;

Яковенков С.О.- начальник відділу роботи з персоналом. 

На першому засіданні робоча комісія збереться у 2 декаді жовтня з таким порядком денним:

     — обрання голови комісії і його заступника;
     — затвердження порядку (регламенту) засідань робочої комісії;
     — затвердження структури проекту колективного договору;
     — затвердження графіка розробки розділів проекту колективного договору.

Підготовлений робочою комісією проект Колективного договору буде розроблено для обговорення сторонами переговорів до 10 грудня 2016 року.

Загальні збори (конференцію) трудового колективу планується провести у 2 половині грудня 2016 року.    

На полях ДП продовжуються сільськогосподарські роботи

На полях ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу » продовжуються сільськогосподарські роботи по збиранню пізніх культур, посіву озимини під урожай 2017 року та проводиться основний обробіток грунту.

Згідно з оперативними даними, засіяно близько 40% запланованих площ озимими культурами, в тому числі озимою пшеницею близько 2000 га.

Збирання врожаю проведено на 75% площ. Зокрема, середня врожайність по озимій пшениці становить 31,46 ц/га, по озимому ячменю 25,5 ц/га, по ярому ячменю 23,8 ц/га. Соняшник зібрано на 40 % площ, врожайність 14,5 ц/га.

Комерційна пропозиція донецької філії

Комерційна пропозиція по озимій пшениці

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ДП «ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЕКСПЕРТИЗИ НАСІННЯ І САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ» У 2015 РОЦІ

Конкурсна комісія оголосила результати відбору керівників 24 ДП

На відкритому засіданні конкурсної комісії підбили підсумки відбору на посади керівників 24 державних підприємств Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зверніть увагу!

УВАГА! Єдиним офіційним джерелом інформації про діяльність державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння та садивного матеріалу» є його сайт - http://agro.gov.ua

У ДП «ЦСЕНСМ» тривають посівні роботи

Станом на кінець жовтня ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» виконало план посіву сільськогосподарських культур на 77%.

Відбулася нарада ЦСЕНСМ із директорами філій ДП

Відбулася нарада ЦСЕНСМ із директорами філій ДП. Головною темою зустрічі стало обговорення фінансово-господарських питань. 

Нарада ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу»

26 серпня 2014 року відбулася нарада ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу». На зустрічі були присутні голови найбільших філій ДП у регіонах – Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Черкаської.

Контакти

т.: (044) 528-04-71

ф.: (044) 529-72-18

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           facebook button psd48400 

Міністерство

mini 1