Послуги

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЕКПЕРТИЗИ НАСІННЯ І САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ» надає послуги в межах своїх повноважень, наданих Уповноваженим органом управління.

 1. Виробництво та реалізація насіння, садивного матеріалу відповідно до Закону України «Про насіння і садивний матеріал»:
  • вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
  • вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів та бульбоплодів
  • вирощування інших однорічних та дворічних культур
  • допоміжна діяльність у рослинництві
 2. Забезпечення виконання комплексу прикладних та фундаментальних робіт, направлених на виконання Закону України «Про охорону прав на сорти рослин» та Міжнародної конвенції з охорони нових сортів рослин закладами експертизи державної системи охорони прав на сорти рослин.
 3. Оптова та роздрібна реалізація продукції власного та невласного виробництва, комісійна і комерційна торгівля (в т.ч. через мережу власних магазинів, складів, баз тощо).
 4. Виробництво (заготівля), переробка (розфасовка) і реалізація продукції сільськогосподарського, рослинного, тваринного та біологічного походження. Виробництво харчових продуктів, концентратів, консервів тощо.
 5. Виробнича діяльність, що пов'язана з виробництвом та реалізацією товарів народного споживання промислово-технічного та іншого призначення, а також художньо-прикладних виробів.

Усі види діяльності, які згідно із законодавством України потребують спеціальних дозволів чи ліцензій, здійснюються Підприємством лише після їх отримання.

Контакти

т.: +38 067 480 73 21

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.           facebook button psd48400 

Міністерство

mini 1